Hoşgeldiniz Sayın: Misafir
MARKALAR
 
Mağazamız

    Bayilik için tıklayın

          BULTAŞ YAPI

 
Kampanya
 
 


 

 
Faydalı Videolar
Doğalgazı Verimli Kullanma
Doğalgaz Kaçağında Yapılacaklar
Güvenliğiniz İçin 1 Dk
Kaynaktan Eve Doğalgaz
 

BOSCH CLASSİC CONDENSE 2841 28 KW YOĞUŞMALI KOMBİ

BOSCH CLASSİC CONDENSE 2841 28 KW YOĞUŞMALI KOMBİ
Stok Durumu: Stokda var
Ürün Kodu: 2025
Ağırlık 0.00
Üretici: BOSCH
Oy Ortalaması: Oylanmadı


BOSCH CLASSİC CONDENSE 2841 28 KW YOĞUŞMALI KOMBİ ÖZELLİKLERİ:

B1RDC2841H Yoğuşmalı Kombir Yeni Bosch CLASSIC CONDENSE 28 KW yoğuşmalı hermetik kombi ısıtma ve sıcak su ihtiyacını kaliteden ve yakıt tasarrufundan taviz vermeden uygun fiyatla karşılamak isteyenler için en ideal çözümdür. %107 lik yüksek verimin doğal sonucu olarak düşük gaz tüketimi 28 Kw gücüne rağmen sessizliği (36dba) yerden ısıtma sistemlerine uygunluğu kullanımı kolay kumanda paneli yüksek sıcak su konforu akıllı kartın olabilecek arızaları önceden tespiti öle hızlı servis olanağı modem bağlanabilmesi sayesinde telefonla uzaktan kumada imkânı yeni CLASSIC CONDENSE ‘in 28 Kw modelinin üstün özelliklerindendir. Dünya piyasalarında tecrübe edilerek kanıtlanmış uzun ömrü sayesinde yeni CLASSİC CONDENSE ile yıllarca sorunsuz ve tasarruflu ısınırken üç yıldız sıcak su konforunu maksimum seviyede yaşayacaksınız.113 yıldır ısıtma sektöründeyiz.

Yoğuşma teknolojisinin mucidi Bosch gurubu 1895 yılından bugüne junkers markalı şofben kombi, duvar tipi yoğuşmalı kombi ve kazan üretmekte edindiği tecrübelerle teknolojisini sürekli yenilemektedir. Günümüzün Bosch markalı ısıtma cihazları bu bilgi birikimi ve tecrübenin ürünüdür.

Yüksek verim, düşük gaz tüketimi

24.080 kcal/h gücündeki yeni CLASSIC CONDENSE tam modülasyonlu fan,ön karışımlı brülör yeni VB6 tip Magnezyum Alüminyum-Silisyum ve paslanmaz çelikten mamul döküm ısı eşanjörü sayesinde yoğuşma teknolojisini kullanarak %107 verime ulaşır.Kullandığı yakıtı en iyi şekilde ısıya çevirdiği için normal kombilere oranla daha az yakıt tüketir.

Montaj kolaylığı

Entegre montaj plakası ve küçük ebatları sayesinde kenarlarından sadece 1’er cm daha geniş boşluklara kolaylıkla monte edilir.

Paslanmaz çelik sekonder eşanjör

Çift geçişli paslanmaz çelik sekonder eşanjör kullanım suyu talebini çok kısa sürede üç yıldız sıcak su konforunda karşılar. Sıcak kullanım suyu hazırlanırken yüksek verimli yoğuşma teknolojisinden tam yararlanır. Düşük primer devre sıcaklıkları sayesinde eşanjördeki kireçlenme riski azaltılmıştır. Ayrıca CLASSİC CONDENSE kullanım sularında üreyebilen legionella virüsüne karşı otomatik dezenfeksiyon sistemine sahiptir.

Elektrik tasarrufu

Bosch CLASSİC CONDENSE kombilerde otomatik hava tahliyeli 3 kademeli sirkülasyon pompaları ve ön karışımlı brülör ile birlikte tam modülasyonlu fan kullanılmaktadır. Tesisatın değişen ihtiyacına göre uygun kademenin gereğinden fazla elektrik tüketimini önler.

Pompa ve üç yollu vana sıkışmasını önleyen sistem

Kombinin uzun süre kullandığı durumlarda pompada ve üç yollu vanada meydana gelebilecek sıkışmaları önleyen anti-blokaj sistemi mevcuttur. Sistemde elektrik olduğu sürece koruma aktif konumdadır.

Eco/Konfor işletmeleri

Eco/konfor işletmeleri kullanım suyu konforunu artıran ve su tasarrufu sağlayan sistemlerdir.Konfor işletmesinde kullanım suyu düğmesi ile ayarlanan sıcaklıkta su plaka eşenjörde hazır bekletilir.Eco işletmesinde ise sadece ihtiyaç halinde sıcak su hazırlanır.

Akıllı kart ile kolay arıza tespiti

Akıllı kart tüm elektronik aksamın çalışmasını ve kombinin kontrolünü sağlarken olabilecek arızaları da belirleyerek çok fonksiyonlu dijital göstergesi (MF) ile hem görüntülü hem de sesli olarak sizi uyarır hızlı ve hatasız servis imkânı sağlar.

Modem ile uzaktan erişim

CLASSIC CONDENSE yoğuşmalı kombiler elektronik kart ile denetlenir. Modem kullanılarak telefon ile uzaktan kumanda edilebilir. Bu özellik sayesinde dışarıdan telefon ile kombinizi çalıştırarak sıcak bir eve kavuşabilirsiniz.

Donmaya karşı koruma

Kombinin çalışabilir durumda olması kaydıyla tesisattaki su sıcaklığı 8 C ye düştüğünde elektronik duyar emniyet sistemini devreye sokar ve kombinizi donmaya karşı korur.

Tam alev modülasyonu

Bosch CLASSIC CONDENSE kombiler kapasitelerini o anda gerekli olan ayarladığınız ısıtma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayacak şekilde kademeli olarak ayarlar. Böylece fazla ısı üretmez ekonomik yakıt tüketimi sağlar ve cihazın kullanım ömrü uzar.

Elektronik ateşleme

Bosch kombiler elektronik ateşlemelidir ve pilot alevi olmadığı için ek gaz sarfiyatı yoktur. CLASSIC CONDENSE kombilerde 3 ateşleme denemesi ile akıllı ateşleme sistemi mevcuttur. Böylece değişen gaz basınçlarında cihaz arıza moduna geçmez ve kullanım kolaylığı sağlar.

Bosch kombiler ile otomatik kontrol

CLASSİC CONDENSE kombiler BUS bağlantı teknolojisine de sahip zengin otomatik kontrol seçenekleri ile size konfor ve ekonomik yakıt tüketimi sunar. Kombinizi hem dış hava hem de iç ortam sıcaklığına göre çalıştıran program saatli oda termostatı, kablosuz oda termostatı gibi geniş aksesuar seçeneklerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçip kullanabilirsiniz.

Çocuk emniyet kilidi

Tek düğmeye basarak kontrol panelinin kilitlenmesini sağlayan önceden yapılan ayarların yanlışlıkla ya da küçük çocuklar tarafından butonlara basılarak değiştirilmesini önleyen emniyet sistemidir.

Kütüphane sessizliği

Gürültü engelleme sistemindeki mükemmel sayesinde CLASSİC CONDENSE kombiler 36 dbl ses seviyesi ile şaşırtıcı derece sessizdir.

Çevreci düşük emisyon değerleri

Nox sınıfı 5 olan CLASSİC CONDENSE kombiler çevreci ve doğaya saygılıdır.

Solar sistemine uygum

CLASSİC CONDENSE solar kit kullanılarak güneş enerji sistemleri ile birlikte çalıştırılabilir. Böylece sıcak kullanım suyu hazırlama işleminde ek olarak güneş enerjisinden de yararlanma imkânı sağlar.

Kaskad bağlantı imkânı

Bosch B1RDC 2441 H 28 Kw Classıc Condense, B1RDC 3541 H model 35 Kw Comfort Condense B1RDC 4251 H model 42 Kw Comfort Condense model cihazlara ilave aksesuar sayesinde 16 cihaza kadar kaskad bağlantı yapılabilir. Böylece bu modeller apartman vb büyük mahallerin merkezi sistemle ısıtılmasında ve sıcak kullanım suyu sağlanmasında kullanılabilir.

3 yıl garanti

Ücretsiz keşif ve ilk çalıştırma hizmeti verilen Bosch hizmeti verilen Bosch kombiler TSE, CE, DIN, DVGW, VDE, BSI, NF gibi birçok saygın kurumun kalite sertifikasına sahiptir. Bosch kombilerin 3 yıllık fabrika garantisine sahip olması bu kalitenin verdiği güvenin sonucudur.

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Bu ürün için ilave bir resim bulunmamaktadır.